MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Skandal

użytkownik usunięty

Toż to niesamowite, co ta zboczona wszetecznica chciałaby wyprawiać w Polsce. Koncert 15 sierpnia, w święto i do tego dzień zwycięstwa Polski nad lubieżną komunistyczną zarazą. Mam nadzieje, że zostanie aresztowana, jak tylko przekroczy granice kraju.

MademoiselleButterfly

KUR** LUDZIE JAK NIE PASI TO DO KOŚCIOŁA A NIE NA KONCERT PRZECIEŻ OBOWIĄZKOWE TO NIE JEST

Mikolaj_10

Dokładnie! Wreszcie głos rozsądku

i przestańcie kurrr z tymi fanatykami! Dzieciom się widać słówko spodobało

MademoiselleButterfly

Dajcie spokój
Jeśli ktoś ma iść na ten koncert , to pójdzie. Zielonego pojęcia nie mam o co chodzi. Jestem co prawda katoliczką ale nie robię szumu i nic przeciwko nie mam jeśli chodzi o datę koncertu. Cieszmy się że w ogóle przyjechała.

użytkownik usunięty
marti031

No i odbył się, sabat wiedźmy. Dziadek poszedł wraz z dwoma setkami osob protestować, ja niestety nie mogłem, bo mieszkam daleko od Warszawy.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,89914,title,Madonna-zachowuje-sie-na-scenie-jak-pros tytutka---zobacz-film,wid,11401831,wiadomosc_video.html

Dawno nie widzialam tak zabawnego filmiku. Nie ma to jak szukac problemu na sile.

użytkownik usunięty
Twiggy

ci ludzie to mężowie stanu^

Tak....Mezowie stanu, ktorzy z piesnia na ustach przybyli, aby ratowac moralnosc Polakow. Zdazyli za ten czas poslac Madonne do piekiel, wymyslic nowa cylilizacje i doszukac sie satanizmu w jej piosenkach. Dobrze faceta podsumowala ta kobieta: ''Pier*olisz pan glupoty z tematu na temat''. Jak widzac Warszawa dalej stoi, Polacy nie przeszli masowo na kabale, o sprawie nikt za miesiac nie bedzie pamietal. Swoja droga odwazne te dziadki- 80 tys. tlum kontra oni. Respect.

''W hipnotycznym, czesto satanistycznym transie niektorzy dostaja malpiego rozumu''. Z nim na czele;-)

użytkownik usunięty
Twiggy

Za to udowodniono naukowo, iż od jej koncertu wzrosło zainteresowanie satanistycznymi rytuałami wśród Polaków.

Idź się lecz

Na wstępnie powiem że jestem chrześcijaninem. Założyciel tematu w pewnym momęcie napisał, że ludzie będą się modlić do prawdziwej Madonny, żeby ta czarownica nie wystąpiła. Chciałbym ci powiedzieć Icek Dikman, że Maryja nie jest Bogiem to też modlenie się do niej jest grzechem. Pamiętaj o tym.

tou

I to mnie właśnie wkurza "Polska to kraj katolicki"... Polska to kraj wolny przedewszystkim, więc dlaczego wy katolicy wszędzie narzucacie swoją religię? Jestem osobą wierzącą, a Bóg mówiąc "dzień święty będziesz święcił" na pewno nie miał na myśli setek świąt ustalonych sobie przez ludzi...



użytkownik usunięty
Yifei

Katolicki, to znaczy wolny. nie ma wolności poza katolicyzmem, jest tylko niewola.

Nie, w kościele nie ma wolności, jedyna wolność jest w Chrystusie, który nie każe mi być katoliczką, żeby być wolną. Daje zawsze WOLNY wybór...

Yifei

widzę, że ciekawa dyskusja znowu się rozpoczyna. chyba najważniejsze to mieć odpowiedni system wartości których będzie się przestrzegać,wyznawać. niekoniecznie jest do tego potrzebna wiara. człowiek może być dobrą osobą bez Kościoła i tej całej otoczki.
p.s obejrzał ktoś ten film do którego wstawiłam link ? (zapożyczony też z forum na tej stronie)

VfA

jeśli chodzi Ci o ten film dokumentalny o Afryce (jednym z państw) - to widziałem. Bardzo dobry i poruszający.

Zygfryd666

tak tak. chodzi mi o ten film. czyli jednak można powiedzieć, że ten 'szatan', czy jak tam inni nazywają Madonnę, robi coś dobrego dla świata. myślę, że trochę uświadamia tych nieświadomych. robi coś czego nawet Kościół nie robi.

VfA

Kościół akurat robi dosyć dużo, więc tego im nie odmówisz, ale to nie jest istotne w tej dyskusji. Istotne jest, to, że... właściwie to już nie wiem - bo to wszystko jest sprawą sumienia każdego z osobna. Ktoś uważa, że Madonna mu nie pasuje - nie idzie na koncert. Ja nie poszedłem tylko dlatego, że nie słucham takiej muzyki, ale żadnych uczuć religijnych moich to nie narusza. Choć ten temat jest prawdopodobnie farsą i groteską, a autor po prostu naśmiewa się z innych, to wielu jest ludzi robiących takie rzeczy na serio. Fanatyzm niszczy i wypacza prawdziwy sens wiary.

Zygfryd666

owszem jest wiele osób robiących to na serio. I to dopiero może ranić w uczucia religijne. kiedy osoby wierzące potępiają kogoś za słuchanie danego rodzaju muzyki. A w wierze chyba nie o to chodzi. Poza tym forum dotyczy samej Madonny a nie religii. Nie jej wina, że tak ma na imię. Potrafiła to wykorzystać i utrzymać się na scenie przez tyle lat. nikogo nie zabiła, nie jest jej obojętny los dzieci cierpiących i potrzebujących wsparcia, potrafi dać kasę z własnej kieszeni. czy naprawdę jest to zły człowiek? A że swój wizerunek wykorzystała do pewnej emancypacji kobiet to chyba też dobrze ;] potępiajcie muzyków i aktorów płci męskiej, bo przecież oni też mają mnóstwo kobiet, zdradzają żony itp. dlaczego jeżeli Madonna ma faceta jest to skandalem a przy aktorach mających wiele kobiety skandalu nie ma i nikt ich nie chce wysyłać do piekła ? ;)

VfA

Akurat to, że nikogo nie zabiła nie robi z niej porządnego człowieka. Ale nie ma co jej oceniać prywatnie - to co robi publicznie jest kontrowersyjne i rozumiem, że może się komuś nie podobać.

No ale takie coś mogłaby s obie darować:

http://www.bb365.info/media/newsy/madona.jpg
http://www.wideoportal.pl/uploads/Image/madonna_krzyz_020209.jpg

Tylko czy wtedy byłaby taka sławna, to nie jestem pewien.

Zygfryd666

no ok. kontrowersyjne. ale z tego co pamiętam to za nią i chyba nad nią były wyświetlane zdjęcia dzieci z afryki, było napisane ile ginie na AIDS, ile z nich nie dożyje swoich pierwszych urodzin itp. ale nie jestem pewna czy to było to. wiem, że to co działo się wokół miało dobre przesłanie.

VfA

No jeśli tak, to rozumiem przesłanie...choć nie wiem na dal czy to słuszna droga krzyżować się na scenie. No ale pomimo tego i tak nie jestem fanem jej muzyki, co kończy dyskusję, bo nie mam powodu jej bronić.

użytkownik usunięty
VfA

Czytałem w Przeglądzie Chrześcijańskim, że ona wykorzystuje swoją działalność do promowania kabały wśród murzyńskich dzieci.

A ja czytałem w Gazecie Wyborczej, że Ojciec Rydzyk uprawia seks z krowami i nie tylko. Takie życie.

użytkownik usunięty
Zygfryd666

"uprawia se*s"
Zgłosiłem do usunięcia jako wulgarne.

dzięki:) Ale to znaczy, że Biblia też jest wulgarna (Twoim zdaniem).

użytkownik usunięty
Zygfryd666

W biblii nie ma słowa "seks".

Pewnie nie ma, ale jest sama czynność. Zresztą samo słowo wulgarne nie jest i już.


Seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks, seks,

że też dałam się nabrać...

nie wierzę w to, żeby dorosłego człowiek (chyba że upośledzonego i to powaznie) gorszyło słowo seks. To po prostu prowokacja. Seks jest naturalną potrzebą ludzką i przede wszystkim dzięki niemu powstałeś, dziecko boże.
Tak kochasz boga to powinieneś wiedzieć, że to najbardziej naturalna czynność jaka może być, to przecież w twojej wierze bóg nas stworzył takimi jakimi jesteśmy, tak? To on zdecydował jak się robi dzieci.
Po co ja się jeszcze produkuję przecież to tak denna prowokacja :D

użytkownik usunięty
googaify

Nie była denna, dlatego właśnie tyle się produkowałaś, back then in 2010 ;) Szkoda, że już nikt takich prowokakcji nie robi, gość był serio zabawny ;)

Wiesz Icek, jak tak czytam twoje fanatyczne wypowiedzi to mi się tak chce śmiać...

tou

Zgadzam się z Tobą

A ty kto? Idiotus katolikus?? żenujesz facet

trecking

żenujące jest to, że wypowiadają się Ci którzy nie mają pojęcia o życiu. zabawne, że religii uczył mnie ksiądz, który każdego tyg. zmieniał kobietę i za to go z plebanii wywalili. ;) więc... kto tu jest święty. co do madonny. proponuję przeczytać jej biografię, dowiecie się, że jak była dzieckiem straciła matkę, później została zgwałcona, żyła na ulicy, poroniła, mąż się nad nią znęcał. czasami rodzą się wątpliwości co do jej przeszłości, jednak to nie wyklucza tego, że do wszystkiego doszła sama, ma niesamowitą siłę i tym powinna nas motywować. do tego pomaga ludziom, jest otwarta na ich problemy. i do tego sprawniejsza od wielu z nas, pomimo swojego wieku. ;) a koncert. zaliczam do najlepszych na jakich byłam.
moja propozycja...zanim zaczniecie oceniać innych spójrzcie najpierw na siebie.
a co do złodziei to szukajcie ich u Rydzyka ( to jest dopiero grzesznik, wykorzystuje religię do tego by się wzbogacić. a czy jako sługa Boży nie powinien żyć w biedzie?) ha ha ;)

użytkownik usunięty
VfA

Za obrażanie księdza zamierzam zawiadomić prokuraturę krajową o twoim poście.

P.S.
Zauważyliście, że "post" (wypowiedź) i "post" (okres pokuty) brzmią tak samo??

śmiesznie się zrobiło :)

Zygfryd666

hahaha ja sama sobie nie mogę uwierzyć, że na początku uwierzyłam, że on tak na powaznie ;)

użytkownik usunięty
googaify

Stara prowokacja :D
Aż sobie ostatnio o niej przypomniałem, wielu to łyknęło.

cieszę się. Ale skoro mamy dbać o porządek i dobre słowo w tym państwie, to musimy zająć się każdym forum ;)
a na nich, jak wiadomo, wyrażamy swoje opinie. Wolność psze pana. Zagwarantowano mi ją w Konstytucji. :D
Ci którzy poszli na koncert nikomu krzywdy nie zrobili.
a to o tych 2 królowych to prawdopodobnie odpowiedź na tekst Dody 'królowa jest tylko jedna'. A nie szukacie już powiązania z Madonną (tą z góry). poza tym król (królowa) to osoba która jest przedstawicielem państwa, jego głową (monarchia itp). Ci którzy są ludźmi religijnymi niech szanują to, że inni mają swój świat, swoje poglądy, i coś innego jest dla nich zbawieniem, ucieczką od problemów, rozrywką itd. itp. Religia przecież powinna uczyć tolerancji prawda? Pozdrawiam
V.

JEST TYLKO JEDNA KRÓLOWA W POLSCE ... MADONNA KRÓLOWA POLSKI , KRÓLOWA POP !!!

silent_allen

Icuś weź się ogarnij, bo wkurzasz takimi głupotami. Nie musisz udawać, że jej nie lubisz, wszyscy wiemy, że tak naprawdę ja uwielbiasz;P

użytkownik usunięty
Bisexidryna

Kocham ja jak każdego człowieka na świecie i chcę, żeby przestała robić perwersyjne koncerty.

http://www.youtube.com/watch?v=h3awaN0nOwQ

użytkownik usunięty
VfA

Jeśli to film z madonną to nie obejrzę tego, dopóki nie bede pewien, że nie ma satanistycznych przekazow podprogowych.

spokojnie. obiecuję, że nie ma satanistycznych przekazów. i nie jest on o Madonnie. ona jest tam wyłącznie narratorem od czasu do czasu i pojawia się kilka ujęć z nią na początku i na końcu. film dokumentalny. Może wtedy docenisz ją. I stwierdzisz że więcej szatana jest w ludziach których spotykasz na codzień lub nawet w Tobie jest go więcej niż w niej. ;) naprawdę polecam.

Icek...ale robisz sobie jaja z pogrzebu. No naprawdę nie uchodzi.

No dobra. Jedni tak się bulwersują na temat tego jak mogła Madonna wystąpić 15 sierpnia i to z takim koncertem, że w ogóle ach i och. Ale ja tego samego dnia obchodzę urodziny, czyli co: zabraniane jest mi bawienie się na imprezie, zajadanie kiełbasek z grilla i słuchania głośnej muzyki? Czyli że mam czekać do 16 sierpnia, żeby się zacząć bawić? A najlepiej razem z Madonną, która ma wtedy również urodziny? No ludzie, błagam... Taki bulwers był w mediach, tak się przekrzykiwali i co? Coś z tego wyniknęło pożytecznego, czy jakoś (niechcący) nadaliście jeszcze koncertowi rozgłosu, czego tak bardzo nie chcieliście?

użytkownik usunięty
S_H

Mogłeś napisać wcześniej, to bym zamówił mszę w Twojej intencji.

Boska prowokacja :)
Dawno się tak nie uśmiałem. Troll, a jak nie to wyraźnie trzeba ubolewać
nad manipulacją kościoła.

użytkownik usunięty
Kami666

Kościoła z dużej litery, kolego, ale będę się za Cibie modlił, pomimo, że ufasz antychrystowi.

Oo właśnie, za mnie też może się ktoś pomodlić :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones