MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Skandal

użytkownik usunięty

Toż to niesamowite, co ta zboczona wszetecznica chciałaby wyprawiać w Polsce. Koncert 15 sierpnia, w święto i do tego dzień zwycięstwa Polski nad lubieżną komunistyczną zarazą. Mam nadzieje, że zostanie aresztowana, jak tylko przekroczy granice kraju.

Idź się powieś albo potnij talerzem :/

za krótki

użytkownik usunięty
pietrox2

Typowa wypowiedź satanisty^

Taaa, klapki na oczach i lecimy.

Bisexidryna

Sory, jak wierzysz i to dla ciebie wazne to nie idź, co za problem.

Jestem ateistą.
Po prostu irytuje mnie jęczenie Kościoła na temat tego koncertu. Sądzisz, że ten koncert to grzech? To nie idź, proste. I nie psuj humoru innym swoimi poglądami.

użytkownik usunięty
pietrox2

"Sądzisz, że ten koncert to grzech? To nie idź, proste. I nie psuj humoru innym swoimi poglądami."
Ten koncert to złamanie przykazania "nie cudzołóż", Polak-katolik nie może zostać wobec tego obojetny.

a czemu akurat to przykazanie?? myślisz że jak to koncert Madonny to wszyscy pójdą tam i za przeproszeniem będą się pieprzy.ć gdzie się da??
jestem katoliczką i do tego praktykującą i nie przeszkadza mi że w święto będzie jej koncert. Księża robią hałas bo boją się że mniej zarobią na pielgrzymach.
Jeśli koncert Madonny jest zły to co powiesz o samym Rydzyku??

a dajcie spokój jest najbogatszą piosenkarką ma ponad 1 mld dolarów to co ztego ze odwołają jej koncert nie przejmie się tym i tak ma kasy full...a co do kościoła to wogóle dziwią mnie ludzie jak się nim zachwyacją chodzą do koscioła dobrych rzeczy uczą tak yhmmm pierdy śmierdy księża pedofile bogacą się jeszcze złodzieje kradną na samochody a potem że biedni są i jeszcze ludzie nawet nie pamiętają co kościół w przeszłosci robił... to kościoł najwięcej mordował ludzie...a teraz niewinny kościól wszyscy uważają za dom boży...chyba plage morderców dla mnei kościół i wogóle całe to wszystko ot jedno oszustwo ...

użytkownik usunięty
Beemka

Madonna na pewno doprowadzila swoja muzyka do smierci wiekszej ilosci ludzi.

"Madonna na pewno doprowadzila swoja muzyka do smierci wiekszej ilosci ludzi. "
Nie no, oczywiście, swoją muzyką zabiła mnóstwo ludzi. W przeciwieństwie do death metalowych zespołów etc. :) [ironia, jak ktoś nie zauważył].

Beemka

"Chcę was uratowac przed wiecznym potepieniem i będę się staralodwieśc was od pójścia na koncert."
Jestem pewien, że nikt nie odwoła swojej decyzji pójścia na ten koncert tylko dlatego, że ty tak chcesz.

"Rano do kościoła - wieczorem na koncert. Czy to się wyklucza? Moim zdaniem nie, chociaz i tak nie idę na koncert (ani do kościoła, choć jestem wierzący)."
Tak trudno to zrozumieć, że nie mam ochoty siedzieć w kościele i ziewać z nudów, bo jestem ateistą i nie wierzę w boga?

Ludzie, przecież to zwykła prowokacja.

Lady_of_the_Rings

Ja się właśnie zastanawiam, czy koleś nie robi sobie jaj ;) A raczej robi. Ale temat jest poważny, bo niektórzy robią to na poważnie. Bardziej dla własnych korzyści, niż z przekonania, ale robią szum.
A za Madonną i tak nie przepadam i nie uważam jej za bardzo dobrą piosenkarkę - wybiła się na skandalu, umie się sprzedać.

Zygfryd666

Robi sobie żarty, co wynika z jego wypowiedzi. Poza tym, co z tego, że koncert jest 15 w święto? Przecież to nie koliduje z żadnymi przykazaniami -.-'

Lady_of_the_Rings

Ja także nie przepadam za Madonną ale jej koncert w ogóle mi nie przeszkadza. Kościół sam ustanawia święta i sam łamie te zasady :P Kto chcę iść niech idzie nie można nikomu czegoś zabronić. Widać tu w ogole jak ludzie są nie tolerancyjni, nie są tu tylko katolicy ale ludzie z innymi wiarami.

mona_7

Koleś, który założył prowokacje nie jest katolikiem. Jest dzieciakiem, który lubi prowadzić idiotyczne dyskusje. Chciał sprowokować kilka osób do dyskusji i mu się to udało, bo ludzie z łatwością dają się podpuszczać. A im bardziej inni się irytują, tym większą on ma satysfakcję.

Pozdrawiam

Lady_of_the_Rings

Chyba macie rację :)
Przestaję brać udział w tej dyskusji ;d

użytkownik usunięty
Lady_of_the_Rings

"Koleś, który założył prowokacje nie jest katolikiem. Jest dzieciakiem, który lubi prowadzić idiotyczne dyskusje."
Tak uważasz?? Mam sluszne poglady i potrafie ich bronic, a ty nie mogąc przebić moich argumentów stosujesz podły chwyt polegający na zarzuceniu mi prowokacji. To typowe działanie podobne do gazet "NIE" i komunistycznych władz Polski, które teraz cieszą się pewnie z przyjazdu tej lichej piosenkarki.

Bez urazy, ale nie mam zamiaru prowadzić z Tobą tej bezsensownej dyskusji. Pisz sobie co chcesz, dla mnie jesteś tylko prowokatorem, kolejnym trollem, próbującym skupic na sobie uwagę innych forumowiczów.

Pozdrawiam i kończę obserwowanie tematu.

Lady_of_the_Rings

Jeśłi koleś naprawdę wierzyssz w to co piszesz, to idź posłuchaj Radia Maryja, a nie na forum FILMOWYM te bzdury piszesz.

użytkownik usunięty
Zygfryd666

Mama cały czas właczone, słuchanie nie przeszkadza mi w pisaniu.

To dobrze - Twoja sprawa czego słuchasz - ważne, byś uszanował poglądy innych. Można dyskutować o wszystkim, byle na jakimś poziomie.

użytkownik usunięty
Zygfryd666

Szanuje wasze dusze i nie moge się godzić na ich plugawienie, szanowanie pogladow musi odejśc na dalszy plan.

wyczuwam ironię ;)

użytkownik usunięty
Zygfryd666

Grzech nigdty nie zostaje bez konsekwencji dla reszty, jesli pójdziesz na koncert opelnisz grzech i odbije się to także na twoim rodzeństwie, żonie, szwagierce, szwagrze i innych...

wszystko co robimy, ma wpływ na innych nawet to, że się wydurniasz ma wpływ na to forum

użytkownik usunięty
Lady_of_the_Rings

Koliduje z przykazaniem "pamiętaj, abyś dzień święty święcił".

Nie koliduje - z rana do Kościoła, wieczorem na koncert.

użytkownik usunięty
Lady_of_the_Rings

no to z przykazaniem "nie cudzołóż", ona miała piosenkę w której się rozbierała i w ten sposób mówiła, żeby cudzołożyć.

Lady_of_the_Rings

"Zachowywać nakazane posty i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w okresach pokuty i święte dni powstrzymywać się od udziału w zabawach hucznych"
5 przykazań kościelnych :)Więc jednak koliduje ;] Piszesz ,że jesteś katoliczką a nawet tego nie wiesz ?

Icek_Dikman ładna prowokacja :)

Janko_Muzykant

Też sądze,że prowokacja,chociaż w tym kraju takich katoli - fanatyków naprawdę nie brakuje.I to jest smutne.Jak cały ten kraj zresztą....

użytkownik usunięty
Ready2

nie "katoli", tylko Katolików, Polska jest krajem Katolickim i takie rzeczy tu nie powinny mieć miejsca.

przestańcie w końcu "bojkotowac" ten jej koncert...Ona na pewno nie bedzie rozpaczac z tego powodu jak nie będzie mogła wystapic w Polsce!

użytkownik usunięty
MrAnderson

Może przynajmniej jak usłyszy, że luedzie sie modlą do prawdziwej Madonny, żeby ta wiedźma ona nie wystapiła, to może zastanowi sie ad sobą i swoim życiem.

Po co ma się zastanowić? Żyje jak żyje widocznie jej się podoba;) mysle że Maryja, Jezus i inni, mają większe sprawy na głowie niż to czy koncert Madonny się odbędzie;)

użytkownik usunięty
Bisexidryna

Ma sie zastanowić, bo wcale nie żyje jak jej sie podoba, tylko zyje w grzechu, z kochankiem i tak dalej, a nikomu tak naprawde nie podoba się życie w grzechu.

Icek nudna ta twoja prowokacja,postaraj się bardziej,żeby było śmieszniej....

użytkownik usunięty
Ready2

Proszę bardzo, nastepny próbuje mnie kompromitować. czy wam to czegoś nie przypomina??

http://www.fronda.pl/news/czytaj/od_nagiego_instynktu_do_gwadelupy_nawrocony_two rca_zrobi_film_o

Zauważcie, że teraz wszyscy w hollywood się z niego śmieja. Taka jest typowaq taktyka ateistów i wrogow Kościoła - zarzucać niepowazność jego obrońcom.

jeny człowieku nie jesteś w średniowieczu :/ każdy robi co chce nie twój interes. Nie chciałeś iść na koncert - nie poszedłeś. Czy to kurrr takie trudne?!

Ojej straszne żyje z kochankiem! O boże co teraz będzie?!
Nie nikomu się nie podoba życie w grzechu, zwłaszcza jak uważa, że coś takiego jak grzech nie istnieje...
Jeszcze raz powtórzę nie twój interes co ona w łóżku robi

ogarnij człowieku i nie narzucaj innym swojej wiary. jak chcesz zeby ktoś niewierzący przekonał się do kościoła, bo chyba nie twoją postawą?! Szacunku do innych ludzi od odmiennej wierze.

Zaznaczę że jestem Chrześcijaninem. Icek Dikman napisałeś "może jak usłyszy jak ludzie modląsię do prawdziwej Madonny żeby ta wiedżma nie wystąpiła" - Matka Boża nie jest Bogiem należy jej się szacunek ale modlenie się do niej jest już grzechem bałwicgwalczym.

Krajem zniewolonym przez katolików i księży,a nie katolickim!!!
To olbrzymia różnica!!!

bor3ky

tak jasne oglądaj dalej tv i dawaj sobie wciskać te głupoty.
Niby jak zniewolonym? Wiesz w ogóle co to słowo oznacza?

Polska jest krajem świeckim, a nie katolickim fanatyku

Krrish

z drugiej strony... czemu każdego kto jest katolikiem nazywa się fanatykami? Bo bycie katolikiem jest staroświeckie, "niemodne"? Ogarnijcie się ludzie, bo sama jestem ateistką, ale wstyd mi za niektórych niewierzących i przestaję się dziwić czemu mam tak złą opinię...
To dobrze, że ludzie jeszcze w coś wierzą, gorzej jak nie mają żadnych wartości.

googaify

mamy * tak złą opinię miało być

Ja do samej Madonny nic nie mam i nawet podoba mi się jej muzyka ale organizować koncert w święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryji Panny jest nietaktowne biorące pod uwagę to ,że większość ludzi w Polsce to katolicy. Oczywiście są też ateiści , których to nie wiele obchodzi i mają do tego prawo dlatego uważam ,że koncert w ostateczności ma prawo się odbyć bo jeśli ktoś za nic ma przykazania to pójdzie i to jest jego sprawa a jeśli ktoś nie będzie chciał to nie pójdzie. Każdy ma wolną wolę.

Drodzy ateiści , pamiętajcie jednak ,czy chcecie , czy nie, Polska to w większości kraj katolicki i nie dziwcie się sprzeciwami. Tym bardziej ,że Madonna wypowiada się na temat święta Maryjnego w ten sposób : „Nie ma miejsca na dwie królowe w tym kraju” jawnie obrażając katolików i prowokując.

Po za tym koncert koliduje z przykazaniem kościelnym "Zachowywać nakazane posty i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w okresach pokuty i święta powstrzymywać się od udziału w zabawach hucznych"

Oczywiście to tylko moje skromne zdanie , a każdy ma prawo spędzić ten dzień jak mu się podoba biorąc pod uwagę to ,że nie każdy jest katolikiem.

tou

Ciężko zrozumieć dlaczego normalny koncert nie może się odbyć z powodu jakim jest święto legendarnej Żydówki agitowanej przez Watykan...

ammunation

Mnie niestety koncert będzie przeszkadzał - nawet nie wydając tych najgorzej zmarnowanych 215 (czy coś koło tego) złotych na bilet będzie można ją usłyszeć w moim własnym pokoju - niestety mieszkam za blisko lotniska Bemowo. Dlatego poproszę kogoś, żeby mnie przenocował...

Konieczko

Ludzie to jakaś paranoja!
NA PEWNO Madonna SPECJALNIE zdecydowała się grać w Polsce 15 sierpnia, bo może państwo nie wiecie ale ona specjalnie nazywa sie Madonna żeby dać w kość polakom [mama nadzieje ze wyczuwa sie moja ironie]No a przecież jej ostatni facet ma na imie Jesus !!!

A myślałam że to wolny kraj, wolny przede wszystkim od fanatyków....

Poza tym watpie żeby wybierano specjalnie daty koncertów przecie np. taki 10 września- dla nas data nie szczególna ale może w innym kraju ważna no i powiedzmy ktoś z drugiego końca świata przyjeżża zagrać tego dnia koncert....akurat sie przejmie kiedy mają świeto.

NO i absolutnie nie uważam żeby to kolidowało ze świętem.

A do fanatyków: Jezus mówił o tolerancji miedzy ludźmi, więc nie szkalujmy się nawzajem- w imię Boże!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones