MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

http://madonnastickytourdvd.com/controversial-pevert-madonnas-photo-session/

właśnie dlatego nienawidzę madonny, odniosła wielki sukces jako wokalistka, ale jest nienormalna, szczególnie ta ostatnia wyuzdana sesja z krzyżami, jeżeli chce zrobić coś ostrego po czym będzie WOW, to niech wykorzysta trupy ludzi, coś mrocznego, cokolwiek, (te zdjęcia gdyby nie krzyże byłyby genialne) ale symbole będące świętością dla wielu to przesada, ponieważ te symbole nigdy wogóle nie powinny pojawiać się w świecie rozrywki, to całkiem coś innego... takie coś mi się kojarzy z jakimiś satanistami...
albo ten koncert na którym wisiała na krzyżu... :/
wiem, że jest niewierząca, ale bez przesady, takie coś to nie jest według mnie przekraczanie granic w sensie kontrowersji, bo religia to całkiem inna kategoria, to jest po prostu coś jak satanizm... :/
to jest niesmaczne, wszystko można oglądać z zachwytem i podziwem, ale nie coś takiego, trzeba być nienormalnym...

a ostatni teledysk gagi - alejandro?? był hołdem min. dla twórczości madonny, więc pjawiły się w nim nawiązania do jej teledysków, min. "obrażanie" symboli religijnych

ani to fajne, anie niefajne, wogóle dziwnie się to ogląda, szczególnie dla osób wierzących.
jeżeli gaga albo madonna jakkolwiek szokuje, to można zawsze się zachwycać tym co robi, ale takie pogrywania z religią nie są dobre, są bez sensu, teledysk jest do oglądania, a takie coś po prostu mało kto chce oglądać.
Poza tym gaga ma ponoć wielki szacunek dla fanów, więc gdzie ten szacunek skoro z 80% jej fanów to chrześcijanie??

mam nadzieję, że gaga ostatni raz sięgneła po coś takiego i skoro ma ponoć szacunek do fanów nie zrobi tego więcej, nie popełni tego błędu co madonna...

ArusArczes

podziwiam madonnę za to jaki sukces odniosła i uważam, że odniosła by go nawet bez wykorzystywania symboli religijnych, wtedy jej twórczość byłaby "swiezsza"
nie mówię tego jako zagorzały katolik, znam wielu ateistów, którzy podzielają moje zdanie, sądząc, ze to jest po prostu niefajne
właśnie wkurzyła mnie gaga w ostatnim teledysku, bo się tym psuje po prostu...
jakby zrobiła teledysk na cmentarzu, ze szkieletami czy czymś w tym rodzaju, to byłoby mega! ale takie zagrywki jakie wykorzystała podchodzą pod jakieś sekty i to nie jest sztuka :/

ArusArczes

Przecież religia (symbole, ideologie, wierzenia, itd.) to jedynie dobry temat do żartów...

the_blackpope

Arusarczes ty jak zes religijny to bij lubem w krzyz a ze odniosla sukces to tylko jej praca a zaczynala z 5 dolcami w kieszeni podziwiam ja a Ty mozesz zaczac od 5 zlotych tez mozesz byc bogaty

ArusArczes

jak masz nadmiar energii to wyżyj sie idąc na siłownie.. nie trzeba być nienormalnym żeby nie reagować podobnie jak tyk na widok sesji Madonny. WIdocznie wolisz żyć świadoma życia w tabu i wiecznej średniowiecznej cenzurze.. Co ma do zdjęć i tego wszystkiego bycie wierzącym czy niewierzącym .. Nie wchodź na internet, bo prawdopodobnie będzie Cię raziło 80% rzeczy które tu zobaczysz.

sposito_pamela

irytuje mnie ta nadal panująca zaściankowość, miliony ludzi na świecie nie uważa tego za perwersje ani za satanizm, i nie są ani opętani ani pie****nieci. Troche zdrowego rozsądku, to tylko artystka, na wyszorowanym świętością tronie Watykanu nie zasiądzie. Jeśli uważasz się za osobę tak pewną siebie żeby pisać komentarz zatytułowany stwierdzeniem "jest pier*olnięta" to zastanów się jaki poziom osiągasz......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones