MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

ja jej nie trawię

użytkownik usunięty

wybiła sie na skandalach: rozbieranie się, przywiązywanie do krzyży, a teraz już nikt o tym nie pamięta. Lady gaga i Paris tez pewnie będą niedługo tak wielbione za swoje bezmózgowie

Ja Cię;) a od czego są gwiazdy- od tego żeby szokować;) a jak wisiała na krzyży to już była "wybita";) rozbierała się też jakoś później;D

anowakkk jestes po""""ny jak Rockandrolowcy ruchali wszystko co sie ruszalo to nie bylo mowione ze na skandalach sie opieraja trudno zeby Madonna ikona legenda muzyki od 30 lat nagle była jakąs cnotliwą Anią Dąbrowską

użytkownik usunięty
stawokir

no to słuchaj sobie dalej takich dup....k i oceniaj, która lepszy skandal wywołała, nakładając sobie nocnik na głowę. Ja doceniam ludzi którzy doszli do czegoś własną pracą i talentem, a są znani bo nagrali zajeb.. piosenki

własną pracą i talentem?a ktoz legend muzyki rozrywkowej nazywanyjestikoną inie zasłynął zadnymskandalem? tylko grzecznoscia pokorą ?

użytkownik usunięty
stawokir

no widzisz jak mało znasz zespołów. Znasz tylko te, które pokazują w TV i nazywaja królami, legendami ikonami itd.

tak bo gdyby nie Ci z telewizji a sami niszowi nie byłoby muzyki rozrywkowej jakby tylko mega ambitni grzeczni poukladani i miałcy byli to Rolling Stones Ozzy Prince Elton John czy Madonna musieliby być tylkowidzami aleee wtedy byłoby fajnie żadnych skandali "ciekawy " showbiznes

stawokir

a widze jak ty mało znasz tworczosc madonny poczytaj troche biografie i wtedy się wypowiadaj w jednym zdaniu o jej 30 letniej karierze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones