MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Madonna: pomarszczony pokurcz z długą gębą i bez talentu aktorskiego...

użytkownik usunięty
Matuschanskavasky



...........I Transwestyta.............

hahaha` a oproc zpokurcza ktory w wieku 50 lat zrobi szpagat bez zwolnienia i oprocz tranzwestyty jest uznana legenda muzyki ktora nagrywa coraz lepsze plyty i wyznacza trendy w popie i nie tylko ale to tak na marginesie

sparrow19

Zgadzam się ze Sparrow19. Chociaż te majtasy w teledyskach do Hung up i Sorry mogłaby sobie odpuścić.
Może nie jestem jej fanką, ale Madonna jest nieśmiertelna i na zawsze pozostanie Królową Popu.

Aimee

Dokładnie, Madonna to jest prawdziwa mega gwiazda w tym co robi. Szacunek! dla niej!

Matuschanskavasky

Cytat"Pomarszczony pokurcz (stan na 18.09.2006)
Madonna: pomarszczony pokurcz z długą gębą i bez talentu aktorskiego... "
Buahahahaha <lol2> ;/ Wspaniale,że Ty masz talen aktorski i jesteś piękny,....to ironia oczywiście....
Taka moja, mała rada na przyszłość(zapmiętaj ją) KOMPLEKSY LECZY SIĘ U PSYCHOLOGA...a nie na forum o Madonnie...jak na swój wiek jest "ładna" ;D i ma wspaniały głos..
aktorstwo ? nie ma ludzi idealnych

Matuschanskavasky

a co????? jak kobieta ma 50 lat to już nie może robić szpagatów???? madonna dobrze się trzyma jak na swój wiek

Dama_Kameliowa_2

Nie ma Madonny nie ma popu. Ot co ;)

era

A ja powiem jedno zdanie: Madonna to wielka gwiazda i uwielbiam ją za to.

Matuschanskavasky

heheh Madonna ćwiczyła całe życie te szpagaty i wygibasy zeby w tym wieku robić z siebie pośmiewisko
ale z tym ze bez nie nie ma popu zgodze sie jej piosenki [te starsze hity] są kultowymi popowymi kawałkami i jako piosenkarkę ją cenie ale jako aktorka jest okropna o czym świadczy rekordowa liczba Złotych Malin

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones