MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Czy jest tu ktoś może ze Świdnicy kto wybiera się na koncert Madonny?? Bo moja jakże kochana mamusia robi mi problemy mimo tego że 17 na karku. Dosłownie porażka.

użytkownik usunięty
kamil10025

Znam ten ból. Kiedy miałem 17, a nawet 18 lat rodzice też robili mi problemy. Z tego powodu kilka zajebistych koncertów przeszło mi koło nosa :-O

Tylko najgorsze jest to że ma to być jej ostatnia trasa koncertowa a nawet gdyby jednak była jeszcze jedna to wątpię czy przyjemnością było by oglądanie prawie sześćdziesięcioletniej babki robiącej wygibasy na scenie. Jednak darzę ogromnym szacunkiem Madonne gdyż wiele wniosła do muzyki i w żadnym wypadku nie przemawia przeze mnie.... Kurde brakło mi wyrazu :D No w każdym razie każdy wie o co chodzi.

kamil10025

u mnie identyczna sytuacja, tylko miasto inne, bo Gdynia. Ale jakoś się dali namówić. :P

t0meg

To co starsza moja wymyślała to jest jakaś tragedia. Aż szkoda gadać. A Ty masz przynajmniej szczęście :)

kamil10025

Przekonaj ich, powiedz że nie jesteś już dzieckiem, że się będziesz starał w szkole :P
No właśnie mam, aż sie zdziwłem jak się zgodzili. A już obmyślałem tajemny plan ucieczki pod koniec lipca do babci w Warszawie :D

t0meg

Próbowałem już wszystkiego, możesz mi wierzyć. Mimo wszystkiego nic.

kamil10025

Szkoda. :/

t0meg

Wiem a najlepsze jest to, że ma to być jej ostatnie trasa koncertowa. Nawet jeżeli nie była by ostatnia to jest duże prawdopodobieństwo że następnym razem Polska nie będzie w ogóle uwzględniona w harmonogramie.

kamil10025

Jaka ostatnia? Ma podpisany kontrakt na 3 albumy, czyli jeszcze 2 powinny być. ;)
Myślę, że jeszcze wystąpi w Polsce, a nawet jeśli nie, to na pewno w Berlinie, a pewnie będziemy mieć wtedy po ok. 19 lat ;)

t0meg

Informację które podałem odnośnie Polski są na razie nieoficjalne, co do dalszych tras to nie wiem. Mam jednak nadzieję, że Polska następnym razem będzie uwzględniona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones