MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Czy ktoś słucha metalu i rocka potrafi jeszcze słuchać Madonny???

Janznajomski

Tak, mogą ale osoby, które nie są ślepo zapatrzone w jeden typ muzyki. Nie oszukujmy się, ale rock czy metal to nie jedyne wyznaczniki artyzmu więc ciągłe hejtowanie popu jest po prostu głupie. Jak wiadomo na pop nie składają się tylko elektro bumbum Rihanny czy Katy Perry, ale chociażby soul, jazz, R&B które są świetnymi gatunkami reprezentowanymi przez wiele znaczących artystów jak chociażby Madonnę, Christinę, Adele czy Beyonce. Albo zamarłego już MJ. Ja osobiście słucham i tego i tego. Każdy styl ma swój własny cel, a te cele wbrew pozorom często są takie same.

Janznajomski

Jestem mega fanką Metalliki,AC/DC,Gunsów i nie przeszkadza mi to w uwielbianiu Madonny,musicali i Glee.

justareader

W teorii można jeśli ma się dozę otwartości na rożne gatunki muzyczne. Od jakiegoś czasu przesłuchuje albumy Madonny i znalazłem kilka utworów znanych fanom ale szerszej publiczności nie (np. Stay wersja 1981 czy Don't You Know), a zarazem ciekawych artystycznie.

użytkownik usunięty
Janznajomski

Ja uwielbiam rock i metal. Ale oprócz tego słucham muzykę filmową, new wave, jazz, pop. A Madonnę uwielbiam, zwłaszcza jej wczesne płyty. Jej nowa płyta MDNA tak sobie mi się podoba...

Janznajomski

Ja słucham wielu zespołów i wykonawców rockowych, ale i Madonne uwielbiam. Choć chyba niekoniecznie ogół sztuki, ale osobowość.

Janznajomski

Większość rocka i metalu to taka sama popelina jak i większość popu. Wszędzie trzeba szukać perełek. Madonna jest perełką;)

krzychun

Tak, metal i rock mogą być pięknymi, bogatymi gatunkami muzyki, lecz tutaj także znaleźć można wykonawców robiących wszystko "na jedno kopyto". Nie każde darcie się do mikrofonu to muzyka.

Madonna ma na koncie wiele dobrych utworów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones