MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

To moje skromne zdanie:) Nie robi na mnie żadnego wrażenia. Niektórzy zachwycaja się jej urodą ale..cóż...kwestia gustu:) Pozdro

Mikimoto_

Przynajmniej umie śpiewać ,grać też nie atk jak twoja Stone bo ona gra z pasjii a Stone dla pieniędzy-ZApraszam do siebbie

Desperate

No sorry , ale nie powiedziałbym że Stone gra tylko dla pieniędzy. A nawet jeśli to ona z tego żyje. To jest jej praca. Stone jest zdecydowanie lepszą aktorką od Madonny, nie ma co kwestjonować, nie wiem po co od razu się rzucasz?

Desperate

Skad możesz wiedzieć, że Madonna gra z pasji?? Nawet jeśli Sharon gra tylko dla pieniedzy to co z tego?? Nie czyniłoby to z niej GORSZEJ aktorki. Madonna to może sie spisuje jako aktorka w dennych, głupich komedyjkach dla 15 latków. Żaden reżyser nie weźmie jej do ambitniejszego filmu, w którym bedzie trzeba coś pokazać. Wystarczy zresztą porównać dorobek aktorki Sharon i PSEUDOaktorki Madonny, to wystarczyłoby za komentarz.

Mikimoto_

Aha, jeśli chodzi o Madonna jako piosenkarke - nie mam jej nic do zarzucenia. Kilka jej kawałeków nawet lubie, ale nie należy do grona moich ulubionych piosenkarek. Pozdrawiam.

Desperate

Skad możesz wiedzieć, że Madonna gra z pasji?? Nawet jeśli Sharon gra tylko dla pieniedzy to co z tego?? Nie czyniłoby to z niej GORSZEJ aktorki. Madonna to może sie spisuje jako aktorka w dennych, głupich komedyjkach dla 15 latków. Żaden reżyser nie weźmie jej do ambitniejszego filmu, w którym bedzie trzeba coś pokazać. Wystarczy zresztą porównać dorobek aktorki Sharon i PSEUDOaktorki Madonny, to wystarczyłoby za komentarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones