MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 691 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Skandal

użytkownik usunięty

Toż to niesamowite, co ta zboczona wszetecznica chciałaby wyprawiać w Polsce. Koncert 15 sierpnia, w święto i do tego dzień zwycięstwa Polski nad lubieżną komunistyczną zarazą. Mam nadzieje, że zostanie aresztowana, jak tylko przekroczy granice kraju.

Mieszkańcy Polski nie są w 100% katolikami.
Jak ktoś jest nie musiał iść na ten koncert, proste.
Po co to roztrząsać?

Skąd wiadomo czy w dniu kiedy odbędzie się koncert Jean Michel Jarre'a w
Katowicach,tego dnia nie ma jakiegoś muzułmańskiego święta?
Co wtedy zrobią?
Rąbną samolotem w Spodek?

Erna_Shorter

ja mam lepszy pomysł. zero koncertów i tyle. bo pewnie każdego dnia jest jakieś święto (różne religie). Myślę, że skoro każdego dnia jest jakieś święto to nie można pracować. Nie wolno słuchać muzyki, nie wolno się cieszyć. itd itp. ;)

użytkownik usunięty
VfA

Nie, no koncerty Katolickie można urządzać.

Ha Ha. I co ? I co? Koncert był. Ja się świetnie bawiłam na Golden Circle, a Ty myślałeś/aś ( nie ważne, jesteś dnem ), jakie to straszne, że koncert się jednak odbędzie.

zyjjeszczetroche

Dobra spoko! Po co odrazu się wyzywa
Skoro uważasz, że on jest dnem to pomóż mu się od niego odbić...

Yifei

Ale ON jest dnem. Musiałabym pomóc mu odbić się od samego siebie. ;p

zyjjeszczetroche

Spokojnie, po co go obrażać, sam się wystarczająco pogrążył.

To widać od razu,że sobie jaja robi.

Jeśli jednak się mylę,oznacza to,że jest dewotą,a więc tak czy siak
przerąbane.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Moher

użytkownik usunięty

haha..facet zrobił z igły widły.
Skoro tak lubisz się modlić za innych dlaczego nie pomodlisz się za siebie zamiast dyskutować z innymi na temat koncertu Madonny? Jak czytam takie głupie wypowiedzi to tracę wiarę w świat...czasem ludzie zachowują się tak jakby byli upośledzeni a jeszcze jak biorą się za pisanie opinii, czy komentarzy to nie wiem czy sie z tego śmiać czy może raczej płakać nad głupotą tego świata... =P

użytkownik usunięty

Modlę się za sibie co dzień, żeby nie ulegać złym pokusom.

użytkownik usunięty

no to krzyżyk na drogę i nie wracaj...!!!

Icek jestes moim mistrzem, pomodl sie za mnie do Dżizysa bu uratował mą podłą istotę od czeluści piekielnych .

hehehehheehheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh eheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh eheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh eheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh ehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehheehheheehehhehehehehehehehehehehehehe hehehehheheheheheehehehheehehehehheheheheheheheheheeheheheheheheeheheheheheheheh ehehehehehehehehehehehehheehheehehehehehehheehehheehehheeheheheheheheheheehehehe heheheheheeheheheheehheehehehehhehehehe . . .BUM!!!!

użytkownik usunięty
fraglespb

Proszę o nie spamowanie w poważnym temacie

"Proszę o nie spamowanie w poważnym temacie" Który założył niepoważny autor...
Niech się ktoś lepiej za Ciebie pomodli, kolego. Wierzącym można być, ale do pewnego stopnia...

nikike

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moher ;)

użytkownik usunięty
nikike

Ten artykuł jest bezsensowny, na co zresztą wskazuje nazwa portalu.

Ten temat jest bezsensowny, na co zresztą wskazuje to, co wypisuje autor.

użytkownik usunięty
nikike

Bezsensowne jest słuchanie madonny, bo prowadzi tylko do wiecznego potępienia, a doprowadzanie się do potępienia nie ma sensu.

Ja Cie! Popełniłeś grzech! Napisałeś, że słuchanie Madonny prowadzi do potępienia! Bluźnisz! Żeby Tak o Matce Boskiej! Bo.. O Nią Tobie chodziło??...;)

Bisexidryna

Sam nie wie, co pisze...

użytkownik usunięty
Bisexidryna

Napisałem słuchanie "madonny" (piosenkarki, z małej litery bo to jest bałwochwalczynią), a nie prawdziwej "Madonny" (z dużej litery) i to powinno być dla Ciebie jasne, a jeśli nie jest to pomódl się o dar rozumienia tekstu pisanego.

nie potrafisz zniesc faktu ze ktos ma w dupie ze Twoim zdaniem trafi do piekla i bedzie potepiony bo slucha madonny ? W swojej chorej, fanatycznej obsesji, zapominasz chyba, ze Twoj "Bog" jest tak samo 'boski' jak Zeus, jak Ozyrys, jak Allah, jak Swiatowid.. Czymze roznia sie oni od siebie, czym roznia sie wierzenia tzw poganskie, starozytne od Twojego wierzenia, ze 'Bog' straci mnie do piekiel za sluchanie muzyki, ktora Twoim zdaniem jest grzeszna ?

PS. Nie mam zamiaru obrazac uczuc religijnych katolików lecz 'katoli' - bo taka osoba wlasnie Icek_Dikman zdaje sie byc, o ile to co pisze robi na powaznie, a nie dla zartu.

krolowa_sniegu_2

W ogóle wkurza mnie fundament tego tematu - czyli koncert Madonny. To Filmweb - czyli jak sama nazwa wskazuje strona nt. filmów, a nie muzyki...

nikike

A MNIE WKURZA TO, ZE KONCERT SIĘ ODBYŁ PONAD ROK TEMU A WY NADAL TU PISZECIE. Temat do zamknięcia/usunięcia/cokolwiek.

a icek_dikman to... eh.. przestancie dac się prowokować.

użytkownik usunięty
krolowa_sniegu_2

Nie Bóg Cię strąci, tylko szatan Cię tam porwie.

Przynajmniej nie będzie tam użytkownika Icek_Dikman...

nikike

hahaha i widzisz to już jest ogromne pocieszenie :D

można wnieść, iż w Icku_Dikmanie jest więcej szatana niż w Madonnie:D

piruenkeli705

Nawet admini go już zbanowali.

Ach, te pierwsze katolickie trolle...

użytkownik usunięty
nikike

Nie mam nic wspólnego z tym gównem, które się panoszy na INNE, to amatorzy.

Hm?

użytkownik usunięty
nikike

gówno

Nie wiem o co chodzi, nie wiem czy chcę wiedzieć.

użytkownik usunięty
nikike

morda tam

No dobrze.

oto przykład elokwentnej wypowiedzi...
:)))

Ja tego dnia byłem na pierwszej rannej mszy a zaraz potem jechałem na lotnisko koczować przed koncertem i było gicio :) dało się połączyć jedno z drugim :) Jak to się mówi trzeba być do tańca i różańca ;)

użytkownik usunięty

Ech, już prawie trzy lata, a mój temat wciąż na pierwsze stronie :)

To to byłeś jednak ty? Bo się zastanawiałem kiedyś.

Kolejny katoprawiczek który uważa się za patriotę. Co do Madonny się ona skończyła odkąd zaczęła świrować pawiana jak Lady Zgaga.

HAŃBA!

A teraz przyjeżdża na rocznicę powstania. No toż ona nam to na złość robi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones