MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

tak jak parę lat temu :) Dla mnie to po prostu policzek do polaków. "Hej lamusy, wasze ulice
nasze kamienice" już ogarniam jakby zagrała u arabów w ich ważnym dniu albo w rocznice
ataku na Wold Trace Center :) BUHAHAHAA

jedna piosenka jest dobra "like a virgin" reszta to fuuu KABALISTYCZNA FU BABA KTÓRA
PRZEZ ŁÓŻKO ZROBIŁA KARIERĘ

Schizofrenik_XXI_wieku

No dosłownie nie mogę, że kolejny nie wiadomo kto (choć podejrzewam, że troll) zawitał tu na forum i wylewa swoje "żale"

tomb2525

troll to ciebie robił, nie masz szacunku dla poległych żołnierzy armii krajowej??? sorry oni przelali krew za ciebie i za mnie. A potem taka kończąca się gwiazdka przyjeżdża i się sili...

Schizofrenik_XXI_wieku

Cóż kwestię mojego poczucia patriotyzmu zachowam dla własnego rozrachunku. Żaden marny troll czy prowokator, który nie wie co z własnym życiem robić, a dodatkowo poprzez tak marne i powtarzające się wpisy prowokuje do tzw polemiki, nie będzie kwestionował mego szacunku do ojczyzny. Poza tym póki co brak szacunku przejawiasz ty pisząc z małej litery AK. Ponadto jawnie okaleczasz nasz język ojczysty. No ale cóż, nie każdy troll może się pochwalić wypracowanym poziomem. No o ile można o czymś takim, w podobnych przypadkach mówić.

tomb2525

kocham takie pseudointelektualne wpisy :) nie uwierzę że idealnie jej koncert wypadał w ważnym dniu dla nas. To jest typowa głupia wymówka, ona jest żydówką (kabała-żydowska sekta) więc brak szacunku do Polaków ma wrodzony.

ps. rzeczywiście błąd :( Armia Krajowa

tomb2525

i powtarzam, ciekawe czy amerykanie pozwoliliby jej zagrać w dzień rocznicy ataku na WTC

Schizofrenik_XXI_wieku

Wszystko zależy od władz miasta. Poza tym tylko Polacy mają wiecznie jakieś "ale". Jakoś Francja nie miała nic przeciwko koncertowi w rocznicę obalenia Bastylii. Dodatkowo, co najważniejsze jak zwykle wypowiadali się zagorzali katole przy czym zrobili szopkę na cały kraj, ba już nawet Europa wie co się w Polsce działo. Sama Madonna zapytana o to, co myśli na temat kontrowersji (choć kontrowersje to bardzo nieadekwatne słowo, trafniejszym będzie szopka) jakie wzbudza jej koncert, zrobiła tzw "wielkie oczy" i nie wiedziała o co chodzi. Średniowiecze i zaściankowość. A później wszyscy się dziwią, ze np. Włosi uważają nas za kraj komunistyczny, żyjący za Żelazną Kurtyną. Zaznaczam, że nadal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones